Tinkleliai

Tinklelis - rėmelis

   

 

Tai patikima apsauga nuo musių, uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Tinklelis aliuminio rėmelyje specialių laikiklių pagalba tvirtinamas lango išorėje. Toks tinklelis paprastai įrengiamas visam vasaros sezonui, nors, esant reikalui, bet kada gali būti išimtas ir vėl įstatytas (tokį darbą be didesnių pastangų gali atlikti ir moteris).  Jie lengvai sumontuojami ir netrukdo normaliai naudotis langais.  Užsisakykite tinklelį ir galėsite miegoti atsidarius langą. Jums taip pat bus malonu vakaroti prie atviro lango po karštos vasaros dienos.

 

Rėmelių spalvos: balta, ruda, auksinis ąžuolas ir pilka. Tinklelis - pilkas.


Tinklelis - roletas

   

 

Tai patikima apsauga nuo musių, uodų ir kitų skraidančių vabzdžių. Puikiai tinka balkono ar terasos durims. Galima laikyti atviras duris, nepriskris vabzdžių, o patalpoje išliks gaivus oras. Šie tinkleliai - roletai kreipiančiųjų pagalba gali būti montuojami langų ar durų išorėje, ant rėmų ar sienos. Užtraukus tinklelį, apatinis profilis užfiksuojamas roleto apačioje. Apatiniame profilyje įmontuotas šepetėlis - papildoma apsauga - uždengianti plyšius apačioje.

 

Rėmelių spalvos: balta, ruda, antracito. Tinklelis - pilkas.


Tinklelis - durys

   

 

Tai geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis nuo vabzdžių - durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jos nekeičia savo formos bei puikiai išlaiko įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris.

 

Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo.